Öneriler için Ödül sistemi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

T.Rex

Mızrakçı
Merhaba aslında bir önerim var tamamen oyuna para kazandıracak bir sistem fakat bu önerim için bir ödül alamayacağımı öğrendim.

Öncelikle burada oyunu geliştirmek için öneri sunan arkadaşlarımın emeklerine bir ödül olması için işleme alınan önerilerde 1500 premium ödül olmasını öneriyorum.

miiRza

Baltacı
Yapılan önerileri dikkate almıyorlar ki.
Sen birde ödül olarak 1500 premium istiyorsun.

T.Rex

Mızrakçı
Tamam şöyle talep edebiliriz. Şu ana kadar kabul gören önerileri yayınlasınlar. Var mı bilmiyorum öneri kabul kriteri gibi bir gönderi onu da göremedim.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Önerilerin tamamı dikkate alınmakta, oyun sistemimize ve dengelere uygun olanlar hayata geçirilmektedir. 2024 yol haritamızın büyük bir kısmını oyuncularımızın önerileri oluşturacaktır.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Merhaba aslında bir önerim var tamamen oyuna para kazandıracak bir sistem fakat bu önerim için bir ödül alamayacağımı öğrendim.

Öncelikle burada oyunu geliştirmek için öneri sunan arkadaşlarımın emeklerine bir ödül olması için işleme alınan önerilerde 1500 premium ödül olmasını öneriyorum.
Ödül sistemimiz sadece hataların tespiti için, daha önce tespit edilmemişse gerçek bir hata ise, mevcuttur. Bunun dışında bir ödül sistemi planlanmamaktadır. Öneriniz için teşekkür ederiz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.