22 Eylül 2020 - 61. Dünya istatistikleri

kulaksız

Acemi
Para mı veriyolar lan size ? Özellikle 59 dan sonra herkes bi harita,istatistik yapma peşinde.Zamanında hitler'in böyle hevesli adamları olsaydı dünyayı dize getirirdi.
58 kendi klanım ve dünya istatistiklerini tutardım bu şekilde dönemsel olarak kayıtları hala durur, bunları forumda hiç paylaşmadım çünkü tüm klanlar olası rakibimdi, 61de hücumdaki dostlarım ile oynadığım için paylaşmada sakınca görmedim :)

Tibelda

Emekli Görevli
Konu dışı postlar kaldırılmıştır. Geri bildirim istenen durumlarda size bilgi verilir. Bunun haricinde gündem dışı tartışmanın bir faydası yoktur. Öneriniz olan konularda öneriler bölümünü kullanabilirsiniz.

Mr.Yellow

Milis
biz 900den de fazlayız bu oyunu daha da beter hale getirebiliriz diye övünmek ban sebebi olmalı :D

Mr.Yellow

Milis
aga senle 58 de bi arkadaşlık kurdukta yeter ağladığın her konunun altında forum kullanan herkes baydı senin şu muhabbetinden bi sen sıkılmadın

2000 kişiyle dünya kapattın ama bak şuan sen ağlıyorsun :D ben bu forumda aile klanlarına savaş açtım ve her yerde yazacağım. aile klanları bitmedikçe beni göreceksin. şimdi git 900 kişinin içinde ağla.

kulaksız

Acemi
2000 kişiyle dünya kapattın ama bak şuan sen ağlıyorsun :D ben bu forumda aile klanlarına savaş açtım ve her yerde yazacağım. aile klanları bitmedikçe beni göreceksin. şimdi git 900 kişinin içinde ağla.
Bürküt w58de en fazla 650 oyuncuya ulaştı, cesette birleşme yaptığı zaman 980 sayılarını zorlamıştı. Biz müttefik olup dünya kapatırken bizim klan sayımız 350lere kadar düşmüştü. Aynı şekilde cesettede düşüş vardı.

Rakibimiz 5 klan, bizden daha kalabalıktı, bizde kalabalıktık ama karşımızdaki rakiplerimizleden azdık. Bunun için yok sen 2bin kişiyle kapattın vs denilemez şartlar eşitti hatta karşıdakiler daha avantajlıydı. Ayrıca dünyayı bu kadar kalabalık kapatmamızın sebebi, bizim suçumuz değil oyunun 3 ayda bitmesiydi. Dünya ayarları daha uzun süreli olsaydı eminim kapanırken yarı oyuncu sayısıyla bunu başarırdık.

Mr.Yellow

Milis
Bürküt w58de en fazla 650 oyuncuya ulaştı, cesette birleşme yaptığı zaman 980 sayılarını zorlamıştı. Biz müttefik olup dünya kapatırken bizim klan sayımız 350lere kadar düşmüştü. Aynı şekilde cesettede düşüş vardı.

Rakibimiz 5 klan, bizden daha kalabalıktı, bizde kalabalıktık ama karşımızdaki rakiplerimizleden azdık. Bunun için yok sen 2bin kişiyle kapattın vs denilemez şartlar eşitti hatta karşıdakiler daha avantajlıydı. Ayrıca dünyayı bu kadar kalabalık kapatmamızın sebebi, bizim suçumuz değil oyunun 3 ayda bitmesiydi. Dünya ayarları daha uzun süreli olsaydı eminim kapanırken yarı oyuncu sayısıyla bunu başarırdık.

hocam olayın özüne hiç inmemişsin. yüzeyde kalmışsın. ;)

Sakaryale54*

Kılıç Ustası
Burada da 2000 kişiyle dünya kapatacak ve aynı 58de olduğu gibi burada da oturup sen ağlayacaksın kankam