KIRMIZI ALARM

• Konuyu başlatan DeletedUser52052
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52052

Ziyaretçi
Yok ya valla sizin ekip i takdir ediyorum c10 sayesinde tanıştık ama oyun amacımız çok benziyor :rolleyes:

DeletedUser53646

Ziyaretçi
Herkes burada Mustafa, seni bekliyoruz :)
Siz kimdiniz efem, yeminle 1 sene den fazla oldu oynamayali out klanlarından arkadaşlar çagırdı kafa dağıtma amacli gelem dedim, out da oynuyorum ama kırmızı alarmciyim her zaman özgür ve ferhat abim sağolsun w14 ü özletiyorlar devamlı

DeletedUser66541

Ziyaretçi
Kanka biz 3 kişi kuzeybatıya gidiyoruz siz Güney’de takılın :) Fatih ben Bide bi abimiz vardı ya hani karşısında hazır olda durduğun o :)

kanka bunlarla oynarsak bizi sınıra koyup kendileri farm takılacak. şu yerlerini net söylesin emir bizde ona göre cidden en uzaklarına gidelim sen ben alaz abi.:)

Ben neden o kadroda değilim kanka ayıp, hadi emir tamam da :d

senin biraz daha pişmen lazım kanka oyun anlamında değilde hayat görüşü anlamında .D ayak uyduramazsın bize.:D

DeletedUser53646

Ziyaretçi
Abi benim hiçbirşeyden haberim yokken başka klana aldılar bedenime sahipler ama ruhum sizinle

DeletedUser53646

Ziyaretçi
Seni vururum çocuk hemen bize geçiş yap bana özelden numaranı yaz yıllardır seni arıyorum

Klanların en iyisi nerde diye kime sorsan gösterirdi herkes sen nerde aradın beni yıllardır oynamiyodum ben de valla sizin olduğunuzi bilsem sizle başlardim abi ama hatrı büyük arkadaşlar çagırdı bodoslamaya geldim kim var kim yok bakmadan

DeletedUser52052

Ziyaretçi
Yani bizim hatrimiz yok demek mustafa

Bu dünyadan sonra bizi zor bulursun demedi deme