aile vs macera

• Konuyu başlatan DeletedUser65015
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Sen hayırdır birader bana bayramlık ağzımı açtıracaksınız sonunda. kim kezzap6 klanına sirkü çekmişte destek istemiş bu kadar aslı olmayan şeyleri bu kadar insanın önünde yazmaya utanmıyor musunuz ? varsa benim şahsi dostum bana destek atmıştır bundan sanane düdük makarnası. sabahtan akşama kadar oyun oynamaktan çok her şeyi yapıyorsunuz birde benim adımı kullanmayın canımı sıkmayın. ben şu oyunda şimdiye kadar hiç sirkü atmadım yöneticilikte yapmadım varsa elinde kanıtın koy buraya. destek istediğimde benim zamanında oynadığım adamlar oyun başında destek attığım adamlar zaten. görende 20 30 çiftlik destek aldım sanacak. kaç klan birleşip saldırıyorsunuz birde hala böyle ufak hesapların peşine düşüyorsunuz oyun nasıl oynanır hala mantığını çözememişsiniz.
Seninde ne mal olduğunu biliyoruz merak etme sen.Aglamayı bırakıp oyun oynayın az okadar klan bukadar klan diyip 20 klana karşı tek klan gibi savaşıyormuşsunuz gibi davranmayın.Aglayacaksanızda oynamayın bu oyunu.

FollowME

Mızrakçı
vpGW0R.jpg

Şu mesaj aynı anda bir çok kişiye geldi

DeletedUser37337

Ziyaretçi
vpGW0R.jpg

Şu mesaj aynı anda bir çok kişiye geldi
Eyvallah Apo gerekeni yazmışsın.
Şimdi bunun üstünede ne yalanlar dicek merak ediyorum.
He son olarak biz sana destek alma demiyoruz al tabi alabildigin kadar al destek ama inkar etmeyin en azından az kalıbınızın adamı olun.
Seni Familyden atmakla ne kadar dogru bir karar verdigimizi şimdi daha iyi anlıyorum.

DeletedUser32102

Ziyaretçi
Bu maceranın elemanları soayla savaşırken niye demiyodu bu kadar klan saldırıyoruz diye ?
Soa zamanında ettiğimiz yardımlar ne çabuk unutuldu savaşta ağlıyodunuz biz macera değilde soanın yanında olsak macera kalır mıydı şimdiye ? hoş şimdide uzun kalmayacaklar :)
Bi de bu 20 klan dediğiniz kimler bilmiyorum ama bizim savaşta pk dan başka kimse ekli değil...Size de kezzap yardım ediyo destek atıyo...Şimdi neresi 20 vs 1 bunun ?

DeletedUser57733

Ziyaretçi
AsiL06

Kardeşim sen kime fake attın Aile klanından ben daha 1 tane fakeni görmedim değil ki mis kami atasın.Sen mi savaşıyorsun bizle :)
Sınırdaki adamlar savaştı bizimle sen arka tarafta barbar topladın.Şimdi peki sınırdaki adamların gidince bıçak kemiğe mi dayandı :)
Şuan haksızlık ediyorsun Aile klanına Soa klanı sizi toplarken bir kısmınızı destekleyip Soa ya operasyon yapan savaşın dengelerini değiştiren Aile klanına haksızlık yapıyorsun.Savaşı başlatan biz değiliz bize Soa bittikten sonra artis artis davranan Macera klanıdır.
Bu ağlamalarını daha önceden bilseydik Soa yı yanımıza alırdık.Haketmiyorsunuz şu konşmayı yapmayı.

ICiqs ShadowI

IGreen ShadowI

Kılıç Ustası
AsiL06

Kardeşim sen kime fake attın Aile klanından ben daha 1 tane fakeni görmedim değil ki mis kami atasın.Sen mi savaşıyorsun bizle :)
Sınırdaki adamlar savaştı bizimle sen arka tarafta barbar topladın.Şimdi peki sınırdaki adamların gidince bıçak kemiğe mi dayandı :)
Şuan haksızlık ediyorsun Aile klanına Soa klanı sizi toplarken bir kısmınızı destekleyip Soa ya operasyon yapan savaşın dengelerini değiştiren Aile klanına haksızlık yapıyorsun.Savaşı başlatan biz değiliz bize Soa bittikten sonra artis artis davranan Macera klanıdır.
Bu ağlamalarını daha önceden bilseydik Soa yı yanımıza alırdık.Haketmiyorsunuz şu konşmayı yapmayı.

ICiqs ShadowI

W28 de ki hakan abin hangi hesapta burda

S.Chaim Al-Adnani

Atlı Okçu
Ve şimdi SOA'nın değeri anlaşılır ...

AsiL06

ICiqs ShadowI

Valla ustam biz söyledik ama hiç kimse dinlemedi :D

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Macera'nın boş oyunculardan oluşan bir klan olduğu ortada fake yok op yok bişey yok 1 kişi ceza almış geçen 30günlük savaşı kaybediyor olmalarını o cezaya bağlıyorlar :D

DeletedUser65510

Ziyaretçi
Eyvallah saygı duyarım ama sizle düşman olma sebebini sor fenersavara hala rica minnet ettigim mesajları kelimesi kelimesine bilirim.Ama illede yok dedi :)

Prensip meselesi bize güvenerek gelen birini atmamı istedin bende sana kibarca atmıyacağımı belirttim. Ki siz saldırana kadar da saldırmamıştı size :)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Eyvallah saygı duyarım ama sizle düşman olma sebebini sor fenersavara hala rica minnet ettigim mesajları kelimesi kelimesine bilirim.Ama illede yok dedi :)
Sebebini biliyorum zaten sormama gerek yok :)
Ama o savaşın nasıl ne durumda basladığını nasıl hatır gönülle girildiginide biliyorum suan da görüyorum ki çıkarlar bitince hatır gönülde bitiyor.