Favori Klanlar

• Konuyu başlatan DeletedUser63059
  • Başlangıç tarihi

myw**

Okçu
Sıralama/Savaşlar/ Yendiğin rakipler(klan) ya da Dünya Hakimiyeti ya da diğer istatistikler.

Bunlara bakın sonra karar verin. Her şey gün gibi ortada.

1 aylık dünyada neyin istatistiği hele dünya hakimiyeti fln demişsin saçmalamıssın gibi geldi bana girip merak tan baktım hiç bişi göremedim konu kapanmıstır :)

Ortalama Biri

Mancınık
1 aylık dünyada neyin istatistiği hele dünya hakimiyeti fln demişsin saçmalamıssın gibi geldi bana girip merak tan baktım hiç bişi göremedim konu kapanmıstır :)

Göremediysen o senin sorunun :p
Mod gibi davranmaktan şikayet edeceğim seni ayrıca tt2

Not: Bu tt2'nin kaldırılmasında emeği geçen herkese selam olsun.

DeletedUser63924

Ziyaretçi

Dünya başında 10k premium harcadıktan sonra köylerim alınınca ben, temsili olamaz; olmamalı.

Bunu bilmek için worldde oynamak gerekmez

Oynamadığın dünya hakkında atıp tutmaktan bıkmadın mı be?

myw**

Okçu
Dünya başında 10k premium harcadıktan sonra köylerim alınınca ben, temsili olamaz; olmamalı.

banamı dedin anlamadım da 7 k pre harcadım 30 k pre kastım köyleride tanıdıklara verdim oynamadıgım dünyada bence cok iyi işte yaptım da sen beni mi takip ediyosun onu anlamadım

DeletedUser63924

Ziyaretçi
Oynadığım dünyada istatistikleri düzenli takip ederim, ilk üç gün ilk sıradaydın sanırım; oradan aklımda kalmış. Yoksa sana hayran değilim, takip edilecek bir yönün varsa söyle. :/

Sitem ettiğim konu şu:
İşinize gelince bu oyunda ne kadar tecrübeli olduğunuzdan, emeğe saygıdan ve üsluptan bahsediyorsunuz. Amma velakin iş Klanlar.org forumuna gelince sürekli bir goygoy havası, burayı mesken tutmuşsunuz da Klanlar sizin mi sandınız? Hepimizin bu oyun.

39. Dünyada her dünyada olduğu gibi belli kişiler maddi ve manevi olarak oyuna yatırım yapıp emek gösteriyor. Ama bu dünyada oynamayan, premium kasan kişiler gelip de forumda atıp tutuyor. Bırakın kardeşim, karakterinizi oturtun artık. İşinize bakın.. Nasıl derler? Ruh hastasıysanız tedavi olun.

myw**

Okçu
Göremediysen o senin sorunun :p
Mod gibi davranmaktan şikayet edeceğim seni ayrıca tt2

Not: Bu tt2'nin kaldırılmasında emeği geçen herkese selam olsun.
Oynadığım dünyada istatistikleri düzenli takip ederim, ilk üç gün ilk sıradaydın sanırım; oradan aklımda kalmış. Yoksa sana hayran değilim, takip edilecek bir yönün varsa söyle. :/

Sitem ettiğim konu şu:
İşinize gelince bu oyunda ne kadar tecrübeli olduğunuzdan, emeğe saygıdan ve üsluptan bahsediyorsunuz. Amma velakin iş Klanlar.org forumuna gelince sürekli bir goygoy havası, burayı mesken tutmuşsunuz da Klanlar sizin mi sandınız? Hepimizin bu oyun.

39. Dünyada her dünyada olduğu gibi belli kişiler maddi ve manevi olarak oyuna yatırım yapıp emek gösteriyor. Ama bu dünyada oynamayan, premium kasan kişiler gelip de forumda atıp tutuyor. Bırakın kardeşim, karakterinizi oturtun artık. İşinize bakın.. Nasıl derler? Ruh hastasıysanız tedavi olun.

walla bana daha cok ruh hastası sensin gibi geliyor alakasız oldugun bi konuda yorum yaptın anlamsızca hadi yaptın ulan bunları yazıcak ne olduda bu kadar metineler düzdün delimisin kafadan sorununmu var olum derdin ne :) karakter oturtmakla bilmemneyle konunun ne alaksı var sanki sırf yazı yazmak için yazı yazıyorsun gibi geldi altı boş cümleler neden böyle şeyler yapıyorsunuz ki sana bişi diyenmi oldu neden böyle yaralı ceylan gibi homurdanıyorsn o dediklerinin tek kelimesiyle alakam dahi yokkken anlamadım gitti sanırım şizofrensin

DeletedUser63924

Ziyaretçi
walla bana daha cok ruh hastası sensin gibi geliyor alakasız oldugun bi konuda yorum yaptın anlamsızca hadi yaptın ulan bunları yazıcak ne olduda bu kadar metineler düzdün delimisin kafadan sorununmu var olum derdin ne :) karakter oturtmakla bilmemneyle konunun ne alaksı var sanki sırf yazı yazmak için yazı yazıyorsun gibi geldi altı boş cümleler neden böyle şeyler yapıyorsunuz ki sana bişi diyenmi oldu neden böyle yaralı ceylan gibi homurdanıyorsn o dediklerinin tek kelimesiyle alakam dahi yokkken anlamadım gitti sanırım şizofrensin

Ben normalde @ALPERZZ* rumuzuna sallıyordum, sen de arada kaynadın. Geçmiş olsun. :)

A K R I L O T H

Çaylak

Sana senin tarzınla cevap vermek gerekirdi aslında ama anlayacağından şüpheliyim. Yazdığımda dikkat çekilen savaş istatistikleri ki oradan ''dünya hakimiyeti'' kısmını cımbızla almışsın tebrik ederim. Kaldı ki 1 aylık dünya demişsin de henüz dünya 3 günlükken favori klan kimdir diye başlık açıldığında pek sesin çıkmamış. Ayrıca bundan sonraki herhangi bir mesajıma cevap verme zira tarzın hakaretten ibaret ki nazarımdaki değerini söylesem forum banı yiyeceğime şüphem yok. Gene anlayacağını bilsem sana üslubuna dikkat derdim, burada kimseye hakaret etmeye hakkın yok. Sen şimdi gene elindeki cımbıza hallenmeden söyliyeyim, hakaret kısmı bana değil, diğer arkadaşlara vermiş olduğun cevaplarda mevcut. Ve bu beni ziyadesiyle rahatsız etmekte.

Sitem ettiğim konu şu:

Tam olarak bu işte.