Band Of Brothers Güncel Diplomasi

Azoq*

Acemi
Herkese İyi Oyunlar, Bol Yağmalar .

Dünya üzerinde değişen bazı dengeler bizleri bazı hamleler yapmaya yönlendirmiştir.

Dünya başında yanına ışınlandığımız ve henüz çaylak kalkmadan savaşa başladığımız HAMLE klanları @61 Bize Heryer TRABZON ile yaptığımız görüşmeler neticesinde HAMLE klanları ile SALDIRMAZLIK ANLAŞMASI yapılmıştır...

Bu Doğrultuda Hedefimizi Aşağı yönden, Yukarıya çeviriyor, DAHA ÖNCE ANLAŞMA YAPTIĞIMIZ TÜM KLANLAR İLE ANLAŞMAMIZI SONLANDIRIYORUZ.

Tüm Klanlara Başarılar.
Ozaman iki tarafada hayırlı olsun diyelim

Dr.zak.

Acemi
@ZeRo54- kanki forumu acilen bırakmalısın surda 5 kişi yazı yazıyo 3 sizin klandan 1 sahi diplomatı bi de ben arada trol atıyorum dc bi oda oluştur orda takılalım diğer dünyalarda 3 dünya savası cıkıyor burda giden 1 köy önemli değilmi onu tartışıyonuz

T.Rex

Çaylak
Bro dan pro mert silmiş üzüldüm biraz beklese vura vura alacaktım zaten köyünü. Neyse yancılarına nasipmiş:D:D

Kilise İmamı

Çaylak
49306 adlı eklentiyi görüntüle"Bı" değil "Bir"
"nezaman" arasında boşluk olacak
"gelicek" değil "gelecek" ve sonuna soru sorduğun için sonuna işareti koyacaksın.
Adamım Niyazi ya taşıma şirketi bile kurmuş, helal sana gardaşım.
Herkese yazım kuralları dersi vermeye çalışırken, birazda kendi yazdığın yazı doğru mu ona da baksaydin keşke :)

ReBeLs37

Çaylak
Kardeşim hayırdır sana ne oluyor sıkıntın mı var? Amat falan ne demek askerlik arkadaşın mıyım senin?
Noldu sen neden rahatsız oldun Asker arkadaşların mı Amat diyebiliyor sadece sana öyleyse sana bundan Sonra Amat demem bu kadar sinirlenmene gerek yok adamlar her türlü hakareti etti bu kadar sinirlenmedin hayırdır

LaFleur01-

Milis
Noldu sen neden rahatsız oldun Asker arkadaşların mı Amat diyebiliyor sadece sana öyleyse sana bundan Sonra Amat demem bu kadar sinirlenmene gerek yok adamlar her türlü hakareti etti bu kadar sinirlenmedin hayırdır
Seninle bir samimiyetimiz var mı? Burada insan gibi ismimi düzgün yazmak varken neden hamle ağzı ile konuşarak alay ediyorsun? Sen kendine yaptığını yakıştırıyorsan istediğini söyle ben terbiyemi bozmayacağım ama lafımı da esirgememem. Çocuk değiliz kaç yaşında insanlarız oyun için kendimizi düşürmeyelim.